Series
Ratings
53- ポケットモンスターRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0