Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5