Titles you rated
The Recorder ExamRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
SupersonicRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Hundred FlowersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0