Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0