Titles you rated
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0