Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
A SunRated ★ 5.0
Hill of FreedomRated ★ 5.0
Night and DayRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0