Series
Ratings
35
EntertainerRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0