Movies
Ratings
43
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5