Series
Ratings
10
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
The Asterisk WarRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0