Movies
Ratings
68
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5