Movies
Ratings
340
ConstantineRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5