Titles you rated
Sex EducationRated ★ 1.5
YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0