Series
Ratings
33
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- School 2Rated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0