Movies
Ratings
108
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.5