Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0