Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
- SNL Korea Season 3Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 2Rated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0