Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0