Movies
Ratings
107
April StoryRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
First PositionRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5