Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0