Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Motel CaliforniaRated ★ 1.5
Envious Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
To My HarryRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 3.0