Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Michael Jackson's ThrillerRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 4.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
DarkmanRated ★ 3.5- Dying Or LiveRated ★ 0.5
SpawnRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Aces Go Places IIRated ★ 3.5
Police Academy 5: Assignment Miami BeachRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Park vs ParkRated ★ 2.5
Ernest Scared StupidRated ★ 3.5