Series
Ratings
23
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5