Series
Ratings
20
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0