Series
Ratings
99
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5- Orphan BlackRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0