Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0