Movies
Ratings
116
TitanicRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5