Series
Ratings
18
ChernobylRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0