Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0