Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5