Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 1.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 0.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
TroyRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5