Series
Ratings
20
The Vineyard ManRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0