Movies
Ratings
307
DemolitionRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0