Movies
Ratings
458
SpectralRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
MudboundRated ★ 4.5
Therapy for a VampireRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 2.5
EliRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 0.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
RenfieldRated ★ 5.0
1922Rated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 0.5
The CommuterRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 1.0
The KingRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 1.5