Movies
Ratings
654
Lost in StarlightRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
Norwegian WoodRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0