Movies
Ratings
108
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The Green MileRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0