Titles you rated
Level 1 Demon Lord and One Room HeroRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 2.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 2.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Non Non BiyoriRated ★ 3.5- Yuru Yuri San☆Hai!Rated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Blend SRated ★ 2.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5