Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0