Series
Ratings
12
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0