Titles you rated
House of WaxRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0