Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
ZookeeperRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 0.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5