Movies
Ratings
544- The RebelRated ★ 3.5
Machete KillsRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 0.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0