Titles you rated
Suspect XRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0