Titles you rated
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0