Titles you rated
Police StoryRated ★ 3.0
The Land Before TimeRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Silent WitnessRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0