Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5- One WinRated ★ 4.0
- Persona: SulliRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0