Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0