Movies
Ratings
137- Ready Player OneRated ★ 4.0
- JokerRated ★ 5.0
- The RoadRated ★ 4.5
- The PriestsRated ★ 3.5
- No Country for Old MenRated ★ 5.0
- NightcrawlerRated ★ 3.5
- The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
- Gone GirlRated ★ 5.0
- Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
- LucyRated ★ 3.0
- Iron Man 2Rated ★ 4.5
- District B13Rated ★ 4.0
- Hollow ManRated ★ 4.5
- Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
- Suicide SquadRated ★ 3.0
- 10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
- How to Train Your DragonRated ★ 5.0
- Iron ManRated ★ 5.0
- Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
- Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5