Movies
Ratings
49
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0