Movies
Ratings
271
The SubstanceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The StingRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0