Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0